Jak dobrać idealną dla siebie kreację ślubną w 2022 roku?

Planujecie z partnerem wymarzony od dawna ślub w 2022 roku? Spodziewacie sie gości bez ograniczeń covidowych i zależy Ci, aby pięknie i modnie wyglądać i oszałamiać swoim widokiem nie tylko swojego partnera, ale także zaproszonych gości? Chcesz się poczuć w tym dniu jak księżniczka? Zapoznaj się z tym, co jest trendowe w nadchodzącym sezonie – dzięki temu łatwiej będzie Ci zdecydować się na wymarzoną suknię ślubną!

Co jest modne w 2022 roku?

Poniżej przedstawiamy kilka trendów zaobserwowanych od propozycji modnych projektantów. W wielkim skrócie moda ślubna w 2022 roku pozwala na dużą dowolność i pozostawia dużą swobodę w możliwościach wyboru wymarzonej sukni. Zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

Kolory sukni

Jeśli niekoniecznie lubisz anielską biel i uważasz, że nie pasuje Ci do twarzy, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – w tym sezonie szalenie modne suknie ślubne obejmują jasną, lecz niekoniecznie białą kolorystykę. Możesz zdecydować się na odcienie beżu lub kolor ecru bez ograniczeń albo połączyć dwa podobne kolory ze sobą.

Mile widziane style

To zdecydowanie Boho i Vintage. Dla kogoś, kto na co dzień uwielbia taki styl, wybór odpowiedniej kreacji ślubnej powinien sprawić prawdziwą przyjemność. Oba te style mogą iść w parze z pzoostałymi trendami, o których zaraz przeczytasz poniżej.

Rękawy – długość, fason

W tym sezonie proponuje się rozbufowane rękawy o różnej długości. Mogą one zaczynać się w okolicy łokci a kończyć na nadgarstkach, mogą też przebiegać przez całą długość ramion i kończyć się na przedramionach. Stopień rozbufowania zależy od Ciebie i długości rękawów, na które się zdecydujesz.

Długość sukni

Zarówno wersje minimalistyczne, jak i długość sukni aż do stóp zostały zaobserwowane w proponowanych trendach, dlatego też bez przeszkód dobierzesz dla siebie kreację świetnie podkreślającą Twoją figurę i atuty.

Fasony sukni

Zarówno mała biała – jako kontrast do małej czarnej, jak i styl „rybka” będą świetnie komponowały się z pozostałymi trendami w tym sezonie. Choć można wyraźnie zaobserwować tendecje minimalistyczne oraz „rybka” w trendach ślubnych na ten rok, to nie są jednak ograniczające, więc odpowiedni fason możesz z powodzeniem dobrać do swojej figury.

Rozkloszowany dół sukni

Przepiękna suknia zgodna z najnowszymi trendami na ten sezon w teorii powinna być rozkloszowana, jednak w ostateczności to zależy od Ciebie, jak się sama z tym będziesz czuła. Rozkloszowanie jest mile widziane w tegorocznych kreacjach.

Hafty i wszycia

Zarówno delikatne hafty tu i ówdzie, jak i wszyte perełki będą zupełnie na czasie. Tylko pamiętaj, że suknia typu „firanka” jest w tym roku mocno passe. Lepiej postawić na wszycia delikatne, oszczędne, ale podkreślające Twoją kreację.

Trendy trendami…

Ale to Ty masz się czuć swobodnie, pięknie i wygodnie w tym ważnym dla Ciebie dniu. Dlatego dobierz kreację w zgodzie z tym, jak się będziesz w niej czuła. Pamiętaj, że będziesz ją nosiła od kilku do kilkunastu godzin, dlatego zdecyduj się na taką, która naprawdę Ci będzie odpowiadała.